Přebalovací batohy od Mamísek.cz

Publikováno Napsat komentář
Přebalovací batohy z Mamisek.cz

Chtěla byste mít po ruce veškeré potřebné věci pro miminko? Hledáte něco, co budete moci připnout na kočárek, stejně jako hodit na záda v případě, že se vydáte ven bez něj?

Ruku na srdce, přenášet často těžkou přebalovací tašku ke kočárku může být pro vaše záda namáhavé. Pokud zrovna nejste fanynkou klasických batohů, nezbývalo než si pořídit velkou kabelku, která opět představuje jednostrannou zátěž pro vaše záda. Přesně pro vás, maminky, které jsou aktivní, ale zároveň chtějí mít šmrc v jakékoliv situaci, byly vytvořeny designové přebalovací batohy.

Hodí se na kočárek jako přebalovací taška, nebo na záda jako klasický batoh. Nepostradatelná výbava pro aktivní novopečené maminky. Přebalovací batoh se brzy stane vaším užitečným pomocníkem na cestách s miminkem.

Proč pořídit přebalovací batoh?

Teplé jídlo neustále po ruce

Vyrazíte na výlet a vaše maličké má najednou hlad. Co teď? Díky přebalovacímu batohu už nemusíte hledat místo, kde ohřejí vašemu miminku jídlo. Všité termo kapsy udrží mléko nebo polévku vždy teplou.

Batohy jsou navíc vybaveny USB ohřívačem lahví, který dokáže ohřát nebo udržet teplotu až na 45 °C.

Už žádné hledání klíčů a drobností na dně batohu.

Ve vnitřní hlavní kapse batohu najdete mnoho kapes, zapínacích přihrádek a hlavní úložný prostor. Všitá klíčenka usnadní hledání klíčů.

Ubrousky neustále po ruce

Na boku najdete kapsu na vlhčené ubrousky. Stačí otevřít balení vlhčených ubrousků, vložit do kapsy a protáhnout první ubrousek. Další taháte podle nutnosti.

Něco navíc?

  • Spodní voděodolná kapsa na zip je ideální pro navlhčený hadřík nebo použitou plenku.
  • Váš mobil i peněženka zůstanou v bezpečí díky speciální kapse proti krádeži, kterou lze otevřít jen při sundání batohu ze zad.
  • Ergonomické popruhy zajistí, aby vám batoh opravdu dobře nosil a nikde netlačil.

Na procházku s kočárkem?

I na to jsme mysleli. Kovová poutka na zádech slouží k jednoduchému uchycení k jakémukoliv kočárku nebo golfkám.

Přebalovací batoh Mamísek.cz - snadné upevnění na kočárek
Přebalovací batoh Mamísek.cz – snadné upevnění na kočárek

Hledáte vhodný dárek pro těhotnou kamarádku? Darujte jí přebalovací batoh. Výbavičku do porodnice si může nachystat rovnou do něj. Ještě váháte, podívejte se na video.

Nabídku přebalovacích batohů najdete na Mamísek.cz.

Využijte 15% slevy na přebalovací batohy Mamísek.

Dětské cyklosedačky Urban Iki

Publikováno Napsat komentář

Urban Iki jako součást japonské kultury by rádo přineslo trochu Iki i do tvého života! Dětské cyklosedačky Urban Iki byly vytvořeny nizozemskými designéry tak, aby každý mohl mít část Iki ve svém životě.

Holandský design

Iki je odvozeno z japonského slova Ikigai. V překladu Ikigai znamená způsob myšlení, které může změnit život. Chuť do života, životní motivace, důvod bytí – všechna tato slova vystihují jeho význam. Přesně taková je značka Urban Iki. Propojení se západním holandským designem z ní dělá nekonvenční, kreativní, odvážnou, ale především funkční značku. Celý koncept je inspirovaný lidmi v pohybu – těmi, kteří nacházejí řešení pro každodenní výzvy, a pracují na jejich vylepšení.

Dětské cyklosedačky Urban Iki 2

Technologie z Japonska

Na ulicích každého moderního města v Japonsku můžete vidět matky i otce jezdit na kole se svými dětmi v OGK sedačkách. Není divu, OGK působí v Japonsku již 80 let! Cyklosedačky jsou vytvořené podle vysoké japonské kvality a bezpečnostních standardů.

V cyklosedačkách Urban Iki od OGK se snoubí spojení východu se západem. Holandský urban design se sloučil s japonskou technologií.

Dostupná cena

Znáte ten skvělý pocit, když něco vyhrajete? My ano, a chceme se o něj s vámi podělit. Cyklosedačky Urban Iki získaly několik ocenění jako German design award winner 2019, Reddot award winner 2019, Gold award 2019, German innovation award winner 2019. Jsou dostupné již od 55 €.

Za tuto cenu získáte komplexní produkt nejvyšší kvality s všestranným využitím, který splňuje přísná kritéria bezpečnosti.

Testováno a schváleno institutem TUV

Když si kupujete nějaký produkt, věříte, že je kvalitní i bezpečný zároveň. Tak by to mělo být. I my se za svůj produkt cítíme zodpovědní, a proto prioritně dbáme na bezpečnost a kvalitu našich sedaček.

Cyklosedačka Urban Iki se vyznačuje pevnou nelámavou konstrukcí s 5 bodovým bezpečnostním systémem splňujícím nejdůležitější atributy k zajištění bezpečnosti. Je v souladu s evropskou normou “EN14344”, zároveň prošla přísným testování nezávislého institutu TUV, který se stará o testování a schvalování produktů.

Dětské cyklosedačky Urban Iki 3

Vytvoř si vlastní sedačku

Sami víte nejlépe, co máte rádi! Ať už máte zájem o celý set, nebo jen o cyklosedačku, vybírat můžete z množství různých stylů, nebo si vymyslet vlastní design cyklosedačky a stylových doplňků, které spolu barevně ladí.  Vybírat můžete z různých pastelových odstínů a kombinací!

Dětské cyklosedačky Urban Iki 4

Jedno nacvaknutí a jedete

Instalační proces sedačky na vaše kolo by měl být co nejjednodušší. Nechceme, abyste se namáhali.  Chceme, abyste si naše cyklosedačky užívali společně s vašimi dětmi.

S Urban Iki to netrvá déle než 5 minut práce, a můžete to udělat sami. Jedete ven bez vašich nejmenších? Ve vteřině dáte sedačku dolů. S extra montážním rámem nebo držákem, které pořídíte jako doplněk, velmi jednoduše vyměníte sedačku mezi vašimi jízdními koly. Opravdu stačí pouze jedno nacvaknutí a jedete.

Pozorujeme a věříme v náš svět

Urban Iki přináší ten nejlepší holandský design v kombinaci se smart technologií z Japonska. Urban Iki je symbolem cyklosportu dostupného pro celou rodinu. Už žádné kompromisy. Bezpečnost, kvalita, design a funkčnost jdou ruku v ruce!

Využijte 10% slevy na všechny produkty značky Origos, včetně cyklosedaček Urban Iki.