Přebalovací batohy od Mamísek.cz

Publikováno Napsat komentář
Přebalovací batohy z Mamisek.cz

Chtěla byste mít po ruce veškeré potřebné věci pro miminko? Hledáte něco, co budete moci připnout na kočárek, stejně jako hodit na záda v případě, že se vydáte ven bez něj?

Ruku na srdce, přenášet často těžkou přebalovací tašku ke kočárku může být pro vaše záda namáhavé. Pokud zrovna nejste fanynkou klasických batohů, nezbývalo než si pořídit velkou kabelku, která opět představuje jednostrannou zátěž pro vaše záda. Přesně pro vás, maminky, které jsou aktivní, ale zároveň chtějí mít šmrc v jakékoliv situaci, byly vytvořeny designové přebalovací batohy.

Hodí se na kočárek jako přebalovací taška, nebo na záda jako klasický batoh. Nepostradatelná výbava pro aktivní novopečené maminky. Přebalovací batoh se brzy stane vaším užitečným pomocníkem na cestách s miminkem.

Proč pořídit přebalovací batoh?

Teplé jídlo neustále po ruce

Vyrazíte na výlet a vaše maličké má najednou hlad. Co teď? Díky přebalovacímu batohu už nemusíte hledat místo, kde ohřejí vašemu miminku jídlo. Všité termo kapsy udrží mléko nebo polévku vždy teplou.

Batohy jsou navíc vybaveny USB ohřívačem lahví, který dokáže ohřát nebo udržet teplotu až na 45 °C.

Už žádné hledání klíčů a drobností na dně batohu.

Ve vnitřní hlavní kapse batohu najdete mnoho kapes, zapínacích přihrádek a hlavní úložný prostor. Všitá klíčenka usnadní hledání klíčů.

Ubrousky neustále po ruce

Na boku najdete kapsu na vlhčené ubrousky. Stačí otevřít balení vlhčených ubrousků, vložit do kapsy a protáhnout první ubrousek. Další taháte podle nutnosti.

Něco navíc?

  • Spodní voděodolná kapsa na zip je ideální pro navlhčený hadřík nebo použitou plenku.
  • Váš mobil i peněženka zůstanou v bezpečí díky speciální kapse proti krádeži, kterou lze otevřít jen při sundání batohu ze zad.
  • Ergonomické popruhy zajistí, aby vám batoh opravdu dobře nosil a nikde netlačil.

Na procházku s kočárkem?

I na to jsme mysleli. Kovová poutka na zádech slouží k jednoduchému uchycení k jakémukoliv kočárku nebo golfkám.

Přebalovací batoh Mamísek.cz - snadné upevnění na kočárek
Přebalovací batoh Mamísek.cz – snadné upevnění na kočárek

Hledáte vhodný dárek pro těhotnou kamarádku? Darujte jí přebalovací batoh. Výbavičku do porodnice si může nachystat rovnou do něj. Ještě váháte, podívejte se na video.

Nabídku přebalovacích batohů najdete na Mamísek.cz.

Využijte 15% slevy na přebalovací batohy Mamísek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *